Úvod  » produkty  » komínové stříšky, hlavice, nástavce a ventilátory  » komínové nástavce


Komínové nástavce

Funkce komínových nástavců

Komínové nástavce instalujeme všude tam, kde je potřeba zvýšit účinnou výšku komínu a tím i tah komínu nebo tam, kde je to určeno projektem nebo z estetických důvodů. Komínové nástavce jsou nejčastěji tříplášťové s vnitřní nerezovou nebo šamotovou vložkou, tepelnou izolací a nerezovým vnějším pláštěm.

 

Komínové nástavce jsou určeny pro všechny typy  komínů např. SCHIEDELEKOCIKOHELUZROHR-KAMIN, ale i klasické zděné komíny.

 

Výhody komínových nástavců

Materiál

Základ komínového nástavce tvoří pata, která zajišťuje přechod mezi šamotovou vložkou a tříplášťovým komínovým nástavcem, který je tvořen vnitřní nerezovou nebo tenkostěnnou keramickou vložkou, tepelnou izolací a vnějším nerezovým pláštěm, který je vhodný pro všechny běžné spotřebiče a všechny druhy paliv vyráběný v průměrech průduchu 120-250mm.  Vnitřní nerezové vložky mohou mít tloušťku 0,5 ; 0,6 ; 0,8 a 1mm. Dodávaná tepelná izolace má tloušťku 25, 32 nebo 50mm. Vnější plášť je nejčastěji z nerezového plechu o tloušťce 0,6mm nebo může být v libovolných barevných kombinacích dle vzorníku RAL včetně měděného povrchu. *

 

Montáž a doprava

Vámi vybraný komínový nástavec Vám dovezeme až domů a namontujeme nebo nástavec zašleme kurýrní službou po celé České republice. Po domluvě je možné i osobní převzetí v Českých Budějovicích.

 

Ceny

Komínový nástavec: individuální dle specifikace

Doprava: individuální dle specifikace

Montáž: individuální dle specifikace

 

Komínový nástavec SCHIEDEL ICS 50

 

V souladu s normou ČSN 34 1390 doporučujeme komínový nástavec přizemnit jako ochranu před bleskem.
E-mail: info@kominy-kaspar.cz
Copyright © 2012 - 2023 Komíny Kašpar - Dodávka komínů na klíč | Webdesign: Eva Podzimková