Úvod  » produkty  » nerezové krycí desky


Nerezové krycí desky

FUNKCE KRYCÍ DESKY NA KOMÍNU

Nerezové krycí desky komínů nahrazují původní krycí desky z betonu, keramiky či pískovce. Nerezové krycí desky komínů jsou lehké, přesné a mají dlouhou životnost. Kromě těchto vlastností je jejich největší předností možnost zakázkové výroby na libovolný typ i velikost komínu. Vzhledem k nízké hmotnosti není problém vyrobit přesně podle Vašich požadavků jak nerezovou krycí desku na klasický zděný komín, tak na komín systémový (např. Schiedel, Heluz, CIKO atd.) a to i ve variantách pro víceprůduchové komíny. Samozřejmostí je výroba atypických děr (kruhové, čtvercové, oválné atd.) v přesně zvolených souřadnicích na krycí desce pro komínové vložky, větrací šachty či pro kotvení komínových stříšek a nástavců. Nerezové krycí desky komínů mají také volitelný přesah směrem od tělesa komínu a okapničku, která zároveň slouží jako výztuha krycí desky.

 

V případě rekonstrukce komínu doporučujeme spolu s nerezovou krycí deskou osadit na komínové vyústění i komínovou stříšku nebo komínový nástavec dle doporučení Vašeho kominíka.

 

 

VÝHODY NEREZOVÝCH KRYCÍCH DESEK

 

MATERIÁL

 
Nerezové krycí desky na komín jsou vyrobeny z kvalitního nerezového plechu o síle 0,8 nebo 1mm. V každém rohu je navíc dvojité zesílení a vyztužen je i obvod nerezové krycí desky včetně okapniček, které zabraňují stékání srážkové vody po tělese komínu.

 

MONTÁŽ A DOPRAVA

 

Vámi vybranou nerezovou krycí desku Vám dovezeme až domů a namontujeme nebo ji zašleme kurýrní službou po celé České republice. Po domluvě je možné i osobní převzetí v Českých Budějovicích.
E-mail: info@kominy-kaspar.cz
Copyright © 2012 - 2023 Komíny Kašpar - Dodávka komínů na klíč | Webdesign: Eva Podzimková