Úvod  » o firmě

O FIRMĚ

O firmě Komíny Kašpar

O FIRMĚ

 

Jsme specializovaná firma zabývající se prodejem a montáží komínových systémů vhodných pro rodinné domy, bytové domy, chaty, ale i dřevostavby, pasivní a nízkoenergetické domy či průmyslové objekty. Mezi další naše služby patří stavba krbů, zakázková výroba a prodej komínových stříšek a komínových nástavců.

 

Provádíme i veškeré kominické práce jako čištění komínů, povinné roční kontroly komínů, vložkování komínů nebo dodatečné napojení sopouchů a dvířek komínů.

 

Specializujeme se na dodatečné stavby komínů do stávajících objektů, ale montujeme i nové komíny na klíč do novostaveb. Při stavbě komínů klademe důraz na kompletní řešení celé spalinové cesty od spotřebiče až po komín a to včetně přívodu spalovacího vzduchu pro spotřebič.

 

Poradíme Vám se správnou volbou komínu a jeho umístěním. Vypracujeme cenovou kalkulaci zvoleného komínu. Zařídíme dopravu komínu až na stavbu. Provedeme kompletní montáž komínu. Nabídneme Vám vhodné komínové příslušenství, jako jsou komínové stříšky, kotevní sady do krovu nebo sady pro statické zajištění komínu a zprostředkujeme revizi komínu.

 

rekonstrukce komínu zprostředkujeme frézování a vložkování. Případně provedeme demolici starého komínu, včetně likvidace odpadu a stavbu nového komínu.


CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ

SchiedelSchiedelCikoCikoHeluzHeluzBrulaBrulaKrbové vložky BrunnerKrbové vložky BrunnerPožární hlásiče Safe HomePožární hlásiče Safe HomeRegulace TimpexRegulace TimpexObestavbový materiál GrenaObestavbový materiál GrenaKrbové vložky Bef HomeKrbové vložky Bef HomeKrbové vložky a kamna JotulKrbové vložky a kamna JotulKrby TotemKrby TotemPlynové krby DruPlynové krby Dru

SPOLUPRACUJÍCÍ FIRMY

Geotera

Geodetické práce

VK žaluzie

VK žaluzie

Kominictví Vondra

Kominictví Vondra

Pavel Bíca

střechy Pavel Bíca

Nástrojárna

zakázková kovovýroba


Komíny Kašpar

 

Ing. Michal Kašpar

 

K. Kovařovice 1315/1

 

370 07 České Budějovice 7

 

IČ: 88502325, DIČ: CZ8607081362

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 724 232 635

 

E-mail: info@kominy-kaspar.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ po předchozí domluvě

na tel. čísle +420 724 232 635

SO, NE a státní svátky - ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)

 

 

Sjednat schůzku